Wypożyczalnia dla Dorosłych - Aktualności

Wiosenne warsztaty w Bibliotece Publicznej w Grójcu

wiosna1male
30 kwietnia 2015 r. o godzinie 17.00 wiosna wkroczyła w progi Biblioteki. Pani Dorota Sepczyńska zaproponowała robienie koszyków, osłonek na doniczki a także innych twórczych rzeczy z gałązek drzew. Rozpoczęliśmy swoje prace z ogromnym zapałem!

 

Czytaj więcej: Wiosenne warsztaty w Bibliotece Publicznej w Grójcu

Spotkanie z Martą Maklakiewicz w dniu 23 kwietnia 2015 roku w Bibliotece Publicznej w Grójcu

maklakmale
23 kwietnia obchodzony jest ustanowiony przez UNESCO
Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. W instytucjach związanych z książką zaplanowano imprezy promujące czytelnictwo. Nasza Biblioteka również zaprosiła czytelników do wspólnego świętowania. A gościem naszym była pani Marta Maklakiewicz.

 

Czytaj więcej: Spotkanie z Martą Maklakiewicz w dniu 23 kwietnia 2015 roku w Bibliotece Publicznej w Grójcu

Spotkanie z Małgorzatą Kadysz w Bibliotece Publicznej w Grójcu

malgorzata kardysz1

Spotkanie z Pawłem Zuchniewiczem w dniu 17 kwietnia 2015 r. w Bibliotece Publicznej w Grójcu

zuchniewicz1male
2 kwietnia minęła 10 rocznica śmierci Jana Pawła II. Aby uczcić tę rocznicę zorganizowaliśmy spotkanie z Pawłem Zuchniewiczem. Jest on dziennikarzem, autorem książek, dźwiękowych reportaży i słuchowisk poświęconych Papieżowi Janowi Pawłowi II.

 

 

Czytaj więcej: Spotkanie z Pawłem Zuchniewiczem w dniu 17 kwietnia 2015 r. w Bibliotece Publicznej w Grójcu

Krzysztof Kotowski w Bibliotece Publicznej w Grójcu

kotowskimale16 kwietnia 2015 r. w Bibliotece Publicznej w Grójcu odbyło się spotkanie z panem Krzysztofem Kotowskim. Pan Krzysztof to dziennikarz i psycholog oraz autor bestsellerów. Jego książki posiadamy w Bibliotece a są to: Czas czarnych luster, Kapłan, Krew na Placu Lalek, Marika, Modlitwa do Boga złego, Niepamięć, Obława, Serwal, Święto świateł, a teraz czekamy na następną, której premiera odbędzie się 8 maja. Spotkanie było przepełnione dużą dawką humoru. Nasz gość opowiedział nam wiele ciekawostek ze swojego życia o swojej pracy i o pisaniu książek.

 

Czytaj więcej: Krzysztof Kotowski w Bibliotece Publicznej w Grójcu

Wiekanocne warsztaty w Bibliotece Publicznej w Grójcu

wielkanoc1male
Tradycyjnie przed Świętami Wielkanocnymi w Bibliotece Publicznej w Grójcu 19 marca 2015 r. odbyły się warsztaty przedświąteczne. Zaplanowaliśmy pracę nad wystrojem stołu albo ciekawą formą pisanki dla wnuka. Jak zwykle było dużo pracy, śmiechu. Po raz kolejny warsztaty poprowadziła Dorota Sepczyńska.


Czytaj więcej: Wiekanocne warsztaty w Bibliotece Publicznej w Grójcu