Wypożyczalnia dla Dorosłych - Aktualności

„Syberia wzdłuż i wszerz” - spotkanie z Romualdem Koperskim

Wypożyczalnia dla Dorosłych, kontynuując cykl spotkań ze znanymi podróżnikami, zaprosiła tym razem  Romualda Koperskiego. Romuald Koperski to podróżnik, przewodnik po Syberii, pionier wypraw samochodowych po rozległych terenach Syberii, pilot samolotowy, pisarz, dziennikarz, fotograf, nurek oraz muzyk pianista. Autor książek: "Pojedynek z Syberią", "Przez Syberię na gapę", ”Syberia Zimowa Odyseja”,"1001 Obrazów Syberii", wystaw fotograficznych i wielu publikacji poświęconych Syberii, którą wielokrotnie przemierzył na całej długości oraz szerokości geograficznej.

Czytaj więcej: „Syberia wzdłuż i wszerz” - spotkanie z Romualdem Koperskim

Mikołajki z Jarosławem Kretem

jaroslaw kret mPrezentem dla czytelników Biblioteki na Mikołajki było spotkanie z Jarosławem Kretem. Organizując spotkanie z panem Jarosławem zastanawialiśmy się czy sobotnie popołudnie / godz.14.00/ będzie odpowiednią porą. Bo to czas obiadu, spotkań rodzinnych po całym tygodniu zabiegania. Jednak nasi czytelnicy nie zawiedli i licznie przybyli na spotkanie. A było warto!

 

Czytaj więcej: Mikołajki z Jarosławem Kretem

Zapraszamy na spotkanie z Jarosławem Kretem

Hanna Cygler gościem Wypożyczalni dla Dorosłych

Spotkanie z popularną wśród czytelników pisarką obyło się w listopadowy wieczór. Pani Hanna przyjechała do nas z Gdańska. Tam mieszka i pracuje. Ale jak mówi „Każda nowa książka jest dla mnie nowym wyzwaniem i przygodą. Przygody – jak wiadomo – najlepiej przeżywa się wspólnie. Potrzebuję zatem Waszego towarzystwa”. Dlatego odległość nie jest przeszkodą w spotkaniu z czytelnikami.

 

Czytaj więcej: Hanna Cygler gościem Wypożyczalni dla Dorosłych

Zapraszamy na spotkanie z Hanną Cygler