Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży

Ostatnie gry podwórkowe w wakacje 2016

gry podworkowe25082016

Gry podwórkowe w Bibliotece Publicznej w Grójcu - 18.08.2016

grypodworkowemale
Niesamowicie cieplutki sierpniowy dzień przyczynił się do tego, że chętnie wyszliśmy na dwór żeby poskakać, pobiegać i powygłupiać się na świeżym powietrzu. Zbijak, wikingowie czy mur chiński to zabawy, które tym razem zawirowały nam w głowie.

 

 

Czytaj więcej: Gry podwórkowe w Bibliotece Publicznej w Grójcu - 18.08.2016

Kolejne spotkanie z grami bez prądu i kolejne gry planszowe, które zauroczyły naszych uczestników w Bibliotece Publicznej w Grójcu – 18.08.2016

gryplanszowemaleDzieci grały w kalambury razem z bibliotekarzami, najmłodsi ścigali się w grze pędzące żółwie a Carcassonne wciągnął młodzież w wir średniowiecznych budowli. Kilkanaście osób na zmianę bawiło się przy Jungle Speed śmiejąc się głośno i ćwicząc spostrzegawczość i refleks. Dla bardziej cierpliwych był kącik  z Jengą i misternie ułożoną wieżą, która co chwilę rozsypywała się z gromkimi okrzykami i salwą śmiechu. Cieszy takie zainteresowanie grami planszowymi i coraz większa frekwencja napawa nadzieją, że komputer nie musi być jedynym źródłem rozrywki. Tak jak ostatnim razem rodzice wraz z dziećmi zasiedli do stolików grami i bawiąc się i śmiejąc spędzili czas w gronie rodzinnym.

Czytaj więcej: Kolejne spotkanie z grami bez prądu i kolejne gry planszowe, które zauroczyły naszych uczestników...

Gry podwórkowe w Bibliotece Publicznej w Grójcu

gry podworkowe22