Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży

"Czytam, więc wiem" - lekcja biblioteczna w Bibliotece Publicznej w Grójcu

lekcja biblioteczna dla PSP Zaborow zdjecie dzieci przed biblioteka30 stycznia 2018 r. w MGBP im. W.S. Laskowskiego w Grójcu odbyły warsztaty biblioteczne w ramach programu "Czytam, więc wiem", realizowanego w PSP im. Ziemi Grójeckiej w Zaborowie w tym roku szkolnym. Zajęcia dla uczniów klas I - III poprowadziła pani Magdalena Sepczyńska.

 

Czytaj więcej: "Czytam, więc wiem" - lekcja biblioteczna w Bibliotece Publicznej w Grójcu

Ferie 2018 w Bibliotece Publicznej w Grójcu


ferie male zdjecieHangar 646
16 .01. 2018 roku rozpoczęliśmy ferie w Bibliotece. Udaliśmy się tego dnia na wyprawę do Hangaru 646. Kto tam już był albo widział, wie dobrze, że nudzić się tam nie można. Podczas podróży do Warszawy niektóre dzieci rysowały, robiły na szydełku (co teraz jest niezwykłą rzadkością). W Hangarze 646 zaplanowano dla nas całą godzinę z trenerką, która najpierw zrobiła rozgrzewkę a potem dała dzieciom szansę szaleństwa na trampolinach. Dużą atrakcją były również skoki na ogromną poduchę.  Skoki oraz zabawa i zawody wymyślone przez trenerkę zmęczyły uczestników naprawdę bardzo. Jednak szaleństwo w parku trampolin wymaga bardzo dużo wysiłku ale to ogromny plus, że mogli się rozruszaćJ. Mamy nadzieję, że jeszcze tam kiedyś wrócimy.

Czytaj więcej: Ferie 2018 w Bibliotece Publicznej w Grójcu

Ferie 2018 w Bibliotece Publicznej w Grójcu.

zima plakat ferie 2018

UWAGA! Czytelniku chcesz zostać bohaterem? Weź udział w zbiórce i pomóż rodzinom potrzebującym oraz zwierzętom ze schroniska.

plakat zbiorka