Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży

Kolejne spotkanie z grami bez prądu i kolejne gry planszowe, które zauroczyły naszych uczestników w Bibliotece Publicznej w Grójcu – 18.08.2016

gryplanszowemaleDzieci grały w kalambury razem z bibliotekarzami, najmłodsi ścigali się w grze pędzące żółwie a Carcassonne wciągnął młodzież w wir średniowiecznych budowli. Kilkanaście osób na zmianę bawiło się przy Jungle Speed śmiejąc się głośno i ćwicząc spostrzegawczość i refleks. Dla bardziej cierpliwych był kącik  z Jengą i misternie ułożoną wieżą, która co chwilę rozsypywała się z gromkimi okrzykami i salwą śmiechu. Cieszy takie zainteresowanie grami planszowymi i coraz większa frekwencja napawa nadzieją, że komputer nie musi być jedynym źródłem rozrywki. Tak jak ostatnim razem rodzice wraz z dziećmi zasiedli do stolików grami i bawiąc się i śmiejąc spędzili czas w gronie rodzinnym.

Czytaj więcej: Kolejne spotkanie z grami bez prądu i kolejne gry planszowe, które zauroczyły naszych uczestników...

Gry podwórkowe w Bibliotece Publicznej w Grójcu

gry podworkowe22

Gry planszowe w Bibliotece Publicznej w Grójcu

smoczy sad22

Muzyka wszechczasów w Bibliotece Publicznej w Grójcu - 11.08.2016

muzykawszechczasowmaleKolejne zajęcia już za nami. Rozpoczęliśmy je małą rozgrzewką. Trzeba było porządnie przygotować mięśnie przed tańcem. Mogliśmy trochę poskakać i poszaleć przy muzyce. Prowadząca zajęcia – Katarzyna Ekiel, przyniosła także instrumenty takie jak tamburyn, jajko, grzechotki i bębenek. Używając tych przedmiotów nieźle się bawiliśmy, wybijaliśmy  nimi rytm, każdy z nich wydawał niesamowity dźwięk.

 

Czytaj więcej: Muzyka wszechczasów w Bibliotece Publicznej w Grójcu - 11.08.2016