Lista książek najbardziej rozchwytywanych

       
roz akad roz alcatraz roz call roz emeryt
       
roz gustaw roz mala roz maly roz zula

Aktualności

Czytelniku, podziel się książką!

polonijnydzien1 

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Grójcu bierze udział w obchodach Polonijnych Dni Dwujęzyczności, które przypadają na 15-16 października 2016 r. Do 7 października zbieramy książki dla dzieci i młodzieży, które przekażemy dla polskich rodzin do Bournemouth w Anglii. Biblioteka w Bournemouth również zbiera książki anglojęzyczne, które zostaną przekazane do naszej Biblioteki.

Czytelniku, jeśli masz w domu nowe, niezniszczone książki i chcesz dołączyć do naszej akcji to przyjdź do Biblioteki lub skontaktuj się z nami telefonicznie i przez facebooka

https://www.facebook.com/Miejsko-Gminna-Biblioteka-Publiczna-im-W-S-Laskowskiego-w-Gr%C3%B3jcu-615451685255178/?fref=ts a dowiesz się więcej szczegółów dotyczących wydarzenia.

Poniżej linki do strony Polonijnych Dni Dwujęzyczności.

http://www.polishbilingualday.com/language/pl/polonijny-dzien-dwujezycznosci-w-usa/

https://www.libratus.edu.pl/2016/09/09/polonijny-dzien-dwujezycznosci-2016/

Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato!

poczytaj mi

Lekcja przysposobienia bibliotecznego w Bibliotece Publicznej w Grójcu

poczytajmimamo

Noc Bibliotek 2016

plakat noc bibliotek 2016

Grójecki Klub Gier Fabularnych i Fantastyki "Smoczy Sad" ZAPRASZA!

PLakat RPG

W poniedziałki można dołączyć do drużyny w jednym ze światów i rozpocząć swą przygodę . Do wyboru mamy:

~ Warhammer - "młot Sigmara nas prowadzi" Mocno krasnoludzka kampania. Lub coś innego jeśli mało będzie krasnoludów.

~ Wolsung - "Wielka Siostra Patrzy" Przygoda z przymrużeniem oka, Zaproszeni na przyjęcie w wielkim dworze goście zaczynają powoli znikać. Pozostają w pewnej chwili tylko nasi bohaterowie a wszystkie drzwi i okna są zamknięte. dziwny odgłos z piwnic powoduje że włos jeży się na głowie. czy niezwykli dżentelmeni i damy znajdą wyjście czy też staną się kolejnymi ofiarami.Pełna zagadek i poszukiwać historia której zakończenie zaskoczy wszystkich.

~ DnD - "Cień z pod Góry Natanah", oparta na dobru kampania przeciw złym mocą i duchowi czarodzieja umęczonemu pod kurhanem własnych ofiar. Klątwa i silna wola zemsty.

~ Przebudzenie ziemi - " Horror z Nebu powraca" Mocno waleczna przygoda o pokonywaniu odpornych na magię stworów broniących bramy astralnej, z której powraca wygnany horror, czy zdążycie ją zniszczyć nim dokona się przepowiednia i świat pogrąży się w mrokach.

~ Neuroshima - "Autostrady donikąd" - zagubiona autostrada, wymarłe miasto szczurów i moloch szukający rakiety jądrowej.

~ Vampir Maskarada- "Mroczny zdrajca" Jeśli lubicie się bać a wasz bohater pragnie krwi i jednocześnie nie chce stracić człowieczeństwa oto nadarza się okazja. Rozpoczynają się krwawe łowy. Jeden z kainitów skradł relikt władcy europy, Czy złapiecie go nim dotrze do Egiptu. (( tylko by łowcy nie stali się ofiarami ))

UWAGA!

 

UWAGA!


Biblioteka 26 marca 2016 r.

(sobota) będzie nieczynna.

 

Podkategorie

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży
Liczba artykułów:
223
Czytelnia
Liczba artykułów:
81
Konkursy
Liczba artykułów:
4
Nabór
Liczba artykułów:
3