Lista książek najbardziej rozchwytywanych

       
roz akad roz alcatraz roz call roz emeryt
       
roz gustaw roz mala roz maly roz zula

Aktualności

W hołdzie Żeromskiemu

wycieczka konstancin mW tym roku obchodzimy 150 rocznicę urodzin Stefana Żeromskiego. Postanowiliśmy więc wybrać się na wycieczkę śladami tego wielkiego pisarza. Wspólnie z uczniami z Publicznego Gimnazjum odwiedziliśmy willę „Świt” w Konstancinie. Żeromski nabył ją 25 lipca 1920r. za sumę 220 tys. marek polskich, które stanowiły zaliczkę za wydanie dzieł przez Jakoba Mortkowicza. Żeromski do czasu zakupienia domu w Konstancinie prowadził tułaczy tryb życia - pomieszkiwał u rodziny, krewnych, przyjaciół, w hotelach, pensjonatach czy mieszkaniach służbowych.

Czytaj więcej: W hołdzie Żeromskiemu

Cafe Senior - Kolorowe patchworki

patchworki mW ramach święta Tygodnia Bibliotek 2014 zaproponowaliśmy naszym Seniorom ciekawe zajęcia.

Spotkanie zaczęliśmy od aromatycznej kawy i słodkiego ciasteczka i zabraliśmy się do pracy. Warsztaty z kolorowych patchworków w styropianie poprowadziła pani Dorota Sepczyńska.

 

Czytaj więcej: Cafe Senior - Kolorowe patchworki

Artur Andrus w grójeckiej Bibliotece

spotkanie andrus m„Piłem w Spale, spałem w Pile” tymi słowami i pytaniami związanymi z tekstem do piosenki pana Artura Andrusa zaczęliśmy nasze spotkanie.
       W ramach święta Tygodnia Bibliotek 2014 naszą Bibliotekę odwiedził Artur Andrus. Poeta, felietonista, autor tekstów piosenek, artysta kabaretowy, komentator Szkła kontaktowego, gospodarz spotkań w warszawskiej Piwnicy pod Harendą, konferansjer imprez kabaretowych, redaktor radiowej „Trójki”, Mistrz Mowy Polskiej.

Czytaj więcej: Artur Andrus w grójeckiej Bibliotece

XXI GRÓJBÓJ 2014 - FINAŁ

Wymiana regałów - Informacja

Uwaga!
W dniu 30 kwietnia w Wypożyczalni dla Dorosłych będą wymieniane regały. W tym dniu powstaną utrudnienia dla Czytelników. Będzie można zwrócić wypożyczone książki oraz wypożyczyć nowe na ile pozwolą warunki. Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży oraz Czytelnia pracują normalnie.
Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Podkategorie

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży
Liczba artykułów:
243
Czytelnia
Liczba artykułów:
99
Konkursy
Liczba artykułów:
6
Nabór
Liczba artykułów:
3