akcja lato banner

Lista książek najbardziej rozchwytywanych

       
roz akad roz alcatraz roz call roz emeryt
       
roz gustaw roz mala roz maly roz zula

600 lecie banner

Z okazji nadchodzącego Jubileuszu 600-lecia Grójca Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im W. S. Laskowskiego w Grójcu oraz Grójecki Ośrodek Kultury przygotowały 3 konkursy:

Konkurs literacki m Konkurs multimedialny m Konkurs na piosenkę o Grojcu m

Aktualności

Wiersze Pana Mirosława Puszczykowskiego

W XXXIV Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim „O Laur Jabłoni 2014” nagrodę specjalną za najlepszy zestaw wierszy o tematyce grójeckiej zdobył Mirosław Puszczykowski z Mogilna w woj. kujawsko-pomorskim. Jury zwróciło uwagę na pomysłowy zapis wiersza „Jabłoń”.

Tak zareagował autor na wieść o znalezieniu się w grupie laureatów:

„Dzień Dobry ! Dziękuję bardzo, to dobra wiadomość, już drugi raz wygrałem nagrodę specjalną, więc warto opisywać i chwalić "grójecką ziemię". Pozdrawiam!”
 Mirosław Puszczykowski

Oto nagrodzone wiersze:

Czytaj więcej: Wiersze Pana Mirosława Puszczykowskiego

Gościliśmy w Bibliotece

lekcja bib m dJednym z celów naszej działalności jest popularyzowanie Biblioteki w środowisku lokalnym. Pragniemy, aby Biblioteka była miejscem bezpośredniej wymiany wrażeń i opinii, prezentacji dokonań intelektualnych i artystycznych, edukacji i rozwoju zainteresowań. Mamy nadzieję, że pielęgnując relacje bibliotekarza z czytelnikiem oraz stwarzając możliwość uczestnictwa w różnorodnych działaniach podejmowanych przez Bibliotekę będziemy coraz ściślej integrować się ze środowiskiem lokalnym.

Czytaj więcej: Gościliśmy w Bibliotece

Podkategorie

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży
Liczba artykułów:
236
Czytelnia
Liczba artykułów:
98
Konkursy
Liczba artykułów:
4
Nabór
Liczba artykułów:
3