Aktualności

Zapraszamy!

plakatsmoczysad

Pożegnanie lata oraz Finał Projektu Moja mama bez snapchata w grójeckiej Bibliotece

naglowna111

Moja mama bez snapchata

W piątkowe popołudnie Biblioteka rozbrzmiewała śmiechem i świetną muzyką. Właśnie tego dnia odbył się Finał Projektu Moja mama bez snapchata, którego celem było zwrócenie uwagi na problem uzależnienia od sieci, komputera, oraz upowszechnianie i popularyzacja zapomnianych zabaw i gier podwórkowych. Podczas trwania projektu zostały zrealizowane: warsztaty psychologiczno - informacyjne, gry podwórkowe, gry planszowe, warsztaty samodzielności, warsztaty tworzenia kukiełek, warsztaty ZPT- zajęcia praktyczno- techniczne, warsztaty-muzyka wszechczasów.

Czytaj więcej: Pożegnanie lata oraz Finał Projektu Moja mama bez snapchata w grójeckiej Bibliotece

Czytelniku, podziel się książką!

polonijnydzien1 

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Grójcu bierze udział w obchodach Polonijnych Dni Dwujęzyczności, które przypadają na 15-16 października 2016 r. Do 7 października zbieramy książki dla dzieci i młodzieży, które przekażemy dla polskich rodzin do Bournemouth w Anglii. Biblioteka w Bournemouth również zbiera książki anglojęzyczne, które zostaną przekazane do naszej Biblioteki.

Czytelniku, jeśli masz w domu nowe, niezniszczone książki i chcesz dołączyć do naszej akcji to przyjdź do Biblioteki lub skontaktuj się z nami telefonicznie i przez facebooka

https://www.facebook.com/Miejsko-Gminna-Biblioteka-Publiczna-im-W-S-Laskowskiego-w-Gr%C3%B3jcu-615451685255178/?fref=ts a dowiesz się więcej szczegółów dotyczących wydarzenia.

Poniżej linki do strony Polonijnych Dni Dwujęzyczności.

http://www.polishbilingualday.com/language/pl/polonijny-dzien-dwujezycznosci-w-usa/

https://www.libratus.edu.pl/2016/09/09/polonijny-dzien-dwujezycznosci-2016/

Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato!

poczytaj mi

Lekcja przysposobienia bibliotecznego w Bibliotece Publicznej w Grójcu

poczytajmimamo

Noc Bibliotek 2016

plakat noc bibliotek 2016

Grójecki Klub Gier Fabularnych i Fantastyki "Smoczy Sad" ZAPRASZA!

PLakat RPG

W poniedziałki można dołączyć do drużyny w jednym ze światów i rozpocząć swą przygodę . Do wyboru mamy:

~ Warhammer - "młot Sigmara nas prowadzi" Mocno krasnoludzka kampania. Lub coś innego jeśli mało będzie krasnoludów.

~ Wolsung - "Wielka Siostra Patrzy" Przygoda z przymrużeniem oka, Zaproszeni na przyjęcie w wielkim dworze goście zaczynają powoli znikać. Pozostają w pewnej chwili tylko nasi bohaterowie a wszystkie drzwi i okna są zamknięte. dziwny odgłos z piwnic powoduje że włos jeży się na głowie. czy niezwykli dżentelmeni i damy znajdą wyjście czy też staną się kolejnymi ofiarami.Pełna zagadek i poszukiwać historia której zakończenie zaskoczy wszystkich.

~ DnD - "Cień z pod Góry Natanah", oparta na dobru kampania przeciw złym mocą i duchowi czarodzieja umęczonemu pod kurhanem własnych ofiar. Klątwa i silna wola zemsty.

~ Przebudzenie ziemi - " Horror z Nebu powraca" Mocno waleczna przygoda o pokonywaniu odpornych na magię stworów broniących bramy astralnej, z której powraca wygnany horror, czy zdążycie ją zniszczyć nim dokona się przepowiednia i świat pogrąży się w mrokach.

~ Neuroshima - "Autostrady donikąd" - zagubiona autostrada, wymarłe miasto szczurów i moloch szukający rakiety jądrowej.

~ Vampir Maskarada- "Mroczny zdrajca" Jeśli lubicie się bać a wasz bohater pragnie krwi i jednocześnie nie chce stracić człowieczeństwa oto nadarza się okazja. Rozpoczynają się krwawe łowy. Jeden z kainitów skradł relikt władcy europy, Czy złapiecie go nim dotrze do Egiptu. (( tylko by łowcy nie stali się ofiarami ))

Podkategorie

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży
Liczba artykułów:
230
Czytelnia
Liczba artykułów:
82
Konkursy
Liczba artykułów:
4
Nabór
Liczba artykułów:
3