Aktualności

Cafe Senior - Kolorowe patchworki

patchworki mW ramach święta Tygodnia Bibliotek 2014 zaproponowaliśmy naszym Seniorom ciekawe zajęcia.

Spotkanie zaczęliśmy od aromatycznej kawy i słodkiego ciasteczka i zabraliśmy się do pracy. Warsztaty z kolorowych patchworków w styropianie poprowadziła pani Dorota Sepczyńska.

 

Czytaj więcej: Cafe Senior - Kolorowe patchworki

Artur Andrus w grójeckiej Bibliotece

spotkanie andrus m„Piłem w Spale, spałem w Pile” tymi słowami i pytaniami związanymi z tekstem do piosenki pana Artura Andrusa zaczęliśmy nasze spotkanie.
       W ramach święta Tygodnia Bibliotek 2014 naszą Bibliotekę odwiedził Artur Andrus. Poeta, felietonista, autor tekstów piosenek, artysta kabaretowy, komentator Szkła kontaktowego, gospodarz spotkań w warszawskiej Piwnicy pod Harendą, konferansjer imprez kabaretowych, redaktor radiowej „Trójki”, Mistrz Mowy Polskiej.

Czytaj więcej: Artur Andrus w grójeckiej Bibliotece

XXI GRÓJBÓJ 2014 - FINAŁ

Wymiana regałów - Informacja

Uwaga!
W dniu 30 kwietnia w Wypożyczalni dla Dorosłych będą wymieniane regały. W tym dniu powstaną utrudnienia dla Czytelników. Będzie można zwrócić wypożyczone książki oraz wypożyczyć nowe na ile pozwolą warunki. Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży oraz Czytelnia pracują normalnie.
Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Informacja - 2 maja 2014r.

Uwaga! 2 maja Biblioteka będzie zamknięta. Czytelnikom, którym wypada termin zwrotu na ten dzień, automatycznie przedłużymy termin do 9 maja
Za utrudnienia PRZEPRASZAMY

Podkategorie

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży
Liczba artykułów:
243
Czytelnia
Liczba artykułów:
99
Konkursy
Liczba artykułów:
6
Nabór
Liczba artykułów:
3