Aktualności

11 listopada 2015

11listopada v2

UWAGA! Informacja dla Czytelników Biblioteki.

1 października 2015

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży będzie nieczynna z powodu odbywającego się I Forum-Młodzież Nasza Przyszłość z programu Równać Szanse.

Książki wypożyczone z tej placówki będzie można oddać
w Wypożyczalni dla Dorosłych.

Za utrudnienia przepraszamy.

Spotkanie z Piotrem Kowalczykiem w Bibliotece Publicznej w Grójcu

spotkanie z piotrem kowalczykiemmale24 września 2015 r. gościliśmy w naszej bibliotece Pana Piotra Kowalczyka – geografa, fotografa, pilota wycieczek, a przede wszystkim podróżnika.

Piotr Kowalczyk przedstawił Indie nie przez pryzmat organizowanych wyjazdów przez biura podróży lecz z punktu widzenia indywidualnego turysty. Poza podstawowymi informacjami dotyczącymi położenia kraju, powierzchni, ukształtowania terenu czy też fauny i flory- gość przedstawił Indie jako kraj kontrastów.

Czytaj więcej: Spotkanie z Piotrem Kowalczykiem w Bibliotece Publicznej w Grójcu

I Forum Młodzież Nasza przyszłość

450rownac szanseA2Forum

Spotkanie z P. Beatą Sadowską

sadowska450

RPG w Bibliotece Publicznej w Grójcu

rpg maleW Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Grójcu od sierpnia organizowane są spotkania graczy Dzikich Pól. Mistrz Gry- Artur Szlis napisał: „Spotykamy się regularnie w coraz większej liczbie i hulamy z Kozakami i Tatarzynami choć i szwedzkie pludraki nie są nam obce.” Od września rusza też grupa, która oddaje się światu fantasy. Jej Mistrz- Tomasz Cybula napisał tak: „ Tak zwane eRPeGi to idealna alternatywa dla gier komputerowych oraz sposób na spędzanie kilku godzin w gronie znajomych jak i osób zupełnie sobie nieznanych, których łączy zamiłowanie do Fantastyki.

Czytaj więcej: RPG w Bibliotece Publicznej w Grójcu

E-booki w Bibliotece Publicznej w Grójcu

plakat zachecajacy do korzystania z ebookow

Głos i słuch to ważna rzecz! Warsztaty w Bibliotece Publicznej w Grójcu.

rownacszanse1maleKilka dni temu oficjalnie rozpoczęły się wakacje. Gdy czasu wolnego mamy aż w nadmiarze, możemy poświecić go na spotkania. W środę odbyły się zajęcia z emisji głosu prowadzone przez panią Agatę Olejnik. Na spotkaniu dowiedzieliśmy się wiele ciekawostek na temat głosu i słuchu, poznaliśmy zasady, których przestrzeganie prowadzi do ładnej i poprawnej wymowy.

Czytaj więcej: Głos i słuch to ważna rzecz! Warsztaty w Bibliotece Publicznej w Grójcu.

Podkategorie

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży
Liczba artykułów:
243
Czytelnia
Liczba artykułów:
99
Konkursy
Liczba artykułów:
6
Nabór
Liczba artykułów:
3