Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży

Spotkanie z Sylwią Trojanowską w Bibliotece Publicznej w Grójcu

sylwia trojanowska podpisuje ksiazkiLubię doświadczać miejsca

Spotkanie z Sylwią Trojanowską

10 października 2019r. na zaproszenie Dyrektor Kingi Majewskiej do Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Grójcu przybyła Sylwia Trojanowska. Szczecińska pisarka, entuzjastka pozytywnego myślenia, trenerka biznesu, coach. Ponadto szczęśliwa żona od 22 lat i matka osiemnastoletniego Alana.

Czytaj więcej: Spotkanie z Sylwią Trojanowską w Bibliotece Publicznej w Grójcu

Spotkanie autorki Sylwii Trojanowskiej z młodzieżą grójecką w Bibliotece Publicznej w Grójcu.

sylwia trojanowska zdjecie z dziecmiDnia 10.10.19 klasa 8C z PSP nr 2 uczestniczyła w spotkaniu i warsztatach z pisarką Sylwią Trojanowską w Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej w Grójcu.

Sylwia Trojanowska jest autorką powieści obyczajowych oraz sztuk teatralnych . Napisała między innymi cykle powieściowe: „Szkoła latania” i „Sekrety i kłamstwa”. Bohaterami jej utworów są często młode osoby zmagające się z problemami emocjonalnymi wieku dorastania. Autorka jest ponadto trenerem biznesu i coachem. Zakochana jest w Szczecinie, muzyce filmowej oraz Italii. Razem z mężem i synem mieszka w otulinie Puszczy Bukowej w Szczecinie. W swojej twórczości stara się zarażać optymizmem i pozytywnym spojrzeniem na to, co przynosi życie.

Czytaj więcej: Spotkanie autorki Sylwii Trojanowskiej z młodzieżą grójecką w Bibliotece Publicznej w Grójcu.

Noc Bibliotek 2019. Karolina Wilczyńska i Katarzyna Puzyńska w Bibliotece Publicznej w Grójcu

nocbibliotek2019W ramach ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek 2019, zaproszenie Kingi Majewskiej, Dyrektor Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Grójcu, przyjęły dwie pisarki: Karolina Wilczyńska oraz Katarzyna Puzyńska.

Karolina Wilczyńska z zawodu jest terapeutką, trenerką i nauczycielem akademickim. Autorką 26 książek.

– Piszę o tym – powiada pisarka – co dla mnie ma największe znaczenie w życiu – o uczuciach – nie bojąc się nawet tych najskrytszych i najtrudniejszych. Bo najważniejszy jest dla mnie człowiek i jego emocje. Prawie najważniejszy. Zaraz po miłości – dodaje.

Czytaj więcej: Noc Bibliotek 2019. Karolina Wilczyńska i Katarzyna Puzyńska w Bibliotece Publicznej w Grójcu

Halloween w Bibliotece!

halloween 2020

Zapisy tylko osobiście,

od 12 października 2020.