Aplikacja e-Biblioteka

Aplikacja e-Biblioteka zapewnia dostęp do witryny WWW i katalogu OPAC Biblioteki.
Przechowuje karty biblioteczne w formacie QR Code i obsługuje konta Czytelnika. Dzięki aplikacji nie musisz ze sobą nosić kart całej rodziny, pozwala ona na korzystanie z nich wszystkich z Twojego smartfona! :-)
Aplikacja dostępna w systemie operacyjnym Android

Jak zainstalować i obsłużyć aplikację „e-biblioteka MATEUSZ”?
1. Ściągnij aplikację „e-biblioteka MATEUSZ” ze Sklepu Play na swojego smartfona
2. Jeśli masz kartę w naszej bibliotece zaloguj się na www.bibliotekagrojec.pl zakładka - System Biblioteczny Mateusz - na swoje konto
3. ZAPAMIĘTAJ 4 CYFROWY KOD ZABEZPIECZAJĄCY (możemy ustawić swój własny kod, łatwiejszy do zapamiętania)
4. Klikamy Generuj QR Code
5. Wyświetli nam się białe tło, należy teraz kliknąć ponownie w Twoje Konto
6. Na ekranie pojawi się Token, który wpisujemy do aplikacji „e-biblioteka MATEUSZ „ w zakładkę Karta biblioteczna – klikamy na plusik i pojawia nam się okienko Uzupełnij dane. Nazwa to może być nasze imię i nazwisko – tak jak na karcie, a w pole Token wpisujemy długi wygenerowany kod.
7. Klikamy dodaj kartę i gotowe!
8. Przy pierwszej wizycie w bibliotece po zainstalowaniu aplikacji (i chęci skorzystania z karty z aplikacji) należy koniecznie podać 4 cyfrowy kod zabezpieczający. Czytaj pkt 3

apka