zyczenia2017

Lista książek najbardziej rozchwytywanych

roz akad roz alcatraz roz call roz emeryt

roz gustaw roz mala roz maly roz zula

Rozstrzygnięcie konkursu forograficznego pt.: "Grójec - 100 lat Niepodległości" w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Grójcu

Ze strony Biblioteki pragniemy podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom GRATULUJEMY!.ekslibris

Rozdanie nagród konkursu fotograficznego:"Grójec - 100 lat Niepodległości” odbędzie się 10 listopada 2018 (sobota) o godz. 12.00 w naszej Bibliotece  pod adresem: al. Niepodległości 20, 05-600 Grójec.

Protokół

z obrad Jury konkursu fotograficznego
„Grójec -100 lat Niepodległości"

zorganizowanego przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną im. Wacława Skarbimira

Laskowskiego w Grójcu

Komisja w składzie:

Remigiusz Matyjas (historyk) - przewodniczący komisji
Mariusz Wierzbicki (fotograf) - członek komisji Fotowierzba, www.fotowierzba.pl
Daniel Wojtczak (fotograf) - członek komisji Studio-Foto, www.fotograf-grojec.pl

Jury podczas spotkania w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Grójcu w dniu 26 października 2018 roku rozpatrzyło 118 prac fotograficznych i postanowiło przyznać następujące miejsca:

I kategoria uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej

Wyróżnienia:

Amelia Sochaczewska - PSP Lewiczyn kl. VI

II. kategoria uczniowie klas VII-VIII szkoły podstawowej oraz III klasy gimnazjum

I. miejsce - Natalia Wojtczak PSP Błędów kl. III

II. miejsce - Aleksandra Kobus PG w Dębnowoli kl. III

III. miejsce - Natalia Mościcka - PSP Drwalew kl. VII

Andżelika Ćwiek - PG w Dębnowoli kl. III
Łukasz Bartczak - PG w Dębnowoli kl. III

III. kategoria uczniowie szkól ponadgimnazjalnych

I miejsce - Jakub Ostrowski ZSP Grójec kl. Ii

Podsumowanie:

Przy ocenie prac była brana pod uwagę kreatywność młodzieży w danym temacie oraz walory historyczne. Część prac odnosiła się do II wojny światowej, a trzeba było sięgnąć trochę dalej w historię.
Ogólnie wysoki poziom i bardzo wyróżniające się I miejsce w kategorii uczniów klas VII-VIII szkoły podstawowej oraz III klas gimnazjum.

Podpisy członków komisji:
Remigiusz Matyjas