lato bannerKliknij w obrazek...

Lista książek najbardziej rozchwytywanych

roz akad roz alcatraz roz call roz emeryt

roz gustaw roz mala roz maly roz zula

Ważna informacja dla Czytelników

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. W. S. Laskowskiego w Grójcu, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich czytelników uruchomiła nową, bezpłatną usługę komunikowania się z czytelnikami. Do wszystkich chętnych będziemy wysyłać powiadomienia SMS. Czytelnicy naszej Biblioteki, dzięki usłudze powiadomień SMS będą niezwłocznie poinformowani: o możliwości odbioru zarezerwowanej pozycji lub imprezach organizowanych przez Bibliotekę.

Co należy zrobić, żeby takie informacje uzyskać? – Aby otrzymywać powiadomienia SMS niezbędne jest podanie aktualnego numeru telefonu komórkowego podpisując zgodę na otrzymywanie wiadomości SMS.

W związku z tym, prosimy naszych czytelników o aktualizację numerów telefonów przy najbliższej wizycie w Bibliotece, abyśmy mogli poprawnie wysyłać do Państwa powiadomienia.

Czytelnicy, którzy nie wypełnią wspomnianej wyżej zgody nie będą powiadamiani o zarezerwowanych pozycjach i spotkaniach.

biblioteka sms screen

biblioteka sms screen2