„Moja książka marzeń” warsztaty młodzieży z Moniką Sawicką w Bibliotece Publicznej w Grójcu

monika sawicka male14 września 2017 odbyło się kolejne spotkanie z Moniką Sawicką. Od godziny 10.15 trwały niesamowite warsztaty, na które przybyli uczniowie z IV klas Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. G. Narutowicza w Grójcu oraz Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im ks. Piotra Skargi w Grójcu. Związane oczywiście były z marzeniami. Tak więc zadanie, jakie przygotowała Pani Monika dla młodzieży, to zrobienie własnej książki marzeń.

Jako, że marzenia są nieodłączną i bardzo istotną częścią naszego życia trzeba było przenieść je na papier aby zyskały na mocy. Młodzież musiała odpowiedzieć sobie na pytania kim chcą zostać w przyszłości, co chcą robić, co bardzo chcą mieć w swoim posiadaniu, jakie są ich pasje. Do wykorzystania były kolorowe gazety aby bardziej sprecyzować swoje marzenia i wyciąć z nich to co dzieci za ważne by znalazło się w książce. Powstały bardzo ciekawe prace. Dzieci za rok, dwa lub więcej mogą przyjść do Biblioteki i zobaczyć jakie marzenia miały kiedyś i czy coś się spełniło albo zmieniło. Oczywiście dla utrwalenia tej chwili dzieci zrobiły sobie zdjęcie z autorką. Selfie tez nie mogło zabraknąć, także pozostanie świetna pamiątka ze spotkania.

monika sawicka warsztaty z dziecmi ze szkol podstawowych

monika sawicka zdjecie grupowe z psp

monika sawicka zdjecie grupowe z psp1