Monika Sawicka i przedszkolaki czyli Kajtusiowe Spotkanie w Bibliotece Publicznej w Grójcu

monika sawicka zdjecie grupowe przedszkolakow z autorkaMonika Sawicka, pisarka, autorka bestsellerowych powieści dla dorosłych i dzieci zagościła w Bibliotece 14 września 2017 r.  Jako pierwsi, Panią Monikę poznały przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola Zgromadzenia Córek Maryi Niepokalanej w Grójcu.

Dzieci poznały psa Kajtka. Zwierzak, który aktualnie zamieszkuje u Pani Moniki jest bohaterem książki „O Kajtku Szczęściarzu”. Ma za sobą smutną historię, która na szczęście skończyła się bardzo dobrze. Znalazł swój dom. Dom Pani Moniki. Autorka odczytała dzieciom kilka fragmentów książki a potem zadawała pytania. Okazało się, że dzieci świetnie zapamiętały historię pieska i ekspresyjnie ale także bezbłędnie odpowiadały na zadane przez pisarkę pytania.

Autorka ogłosiła także konkurs. Dzieci mają za zadanie narysowanie bohatera książki Pani Moniki czyli Kajtka. Kiedy rysunki dotrą do autorki zostaną wyłonieni zwycięzcy, których pisarka nagrodzi. Zajęcia, oczywiście zakończone zostały pamiątkowym zdjęciem dzieci z autorką.

monika sawicka spotkanie autorki z przedszkolakami

monika sawicka selfie z przedszkolakami

monika sawicka zdjecie grupowe duze