Andrzejkowo w Bibliotece Publicznej w Grójcu

andrzejki male

Andrzejki to wieczór pełen wróżb, czarów i magii. Dlaczego właśnie Andrzejki? Nie Pawełki czy Marcinki? Św. Andrzej jest patronem panien, które chcą zmienić swój obecny stan, pomagał młodym dziewczętom w odkrywaniu ich przyszłości, gdy chciały się dowiedzieć kiedy wyjdą za mąż, jak będzie miał na imię ich wybranek …

W Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży odbył się Wieczór Andrzejkowy, na którym były wróżby z kwiatów, kości, kart i innych przedmiotów. Uczestnicy mogli wywróżyć imię swojego ukochanego, jaki zawód będą wykonywać, czy będą szczęśliwi, wielką miłość i udaną przyszłość.

Podczas magicznego wieczoru nie zabrakło zabaw ruchowych i zajęć plastycznych. Koledzy z Krzyżanowski Event Group nie pozwolili się nam nudzić. Porwali do zabawy dzieci, rodziców i bibliotekarzy.

andrzejki dzieci bawia sie chusta

andrzejki dzieci siedza w kole na podlodze

andrzejki dzieci podczas zabawy

andrzejki dzieci tancza