RPG-owe Ognisko

rpg ognisko maleW poniedziałek 17 października, za Biblioteką Publiczną w Grójcu odbyło się integracyjne ognisko Klubu Gier Fabularnych ‘’Smoczy Sad’’. Chłodny jesienny wieczór był doskonałą okazją do ogrzania się przy cieple ogniska. Świetną zabawę urozmaicała pieczona samodzielnie kiełbaska.

Podczas spotkania członkowie klubu przedstawiali historie postaci swoich bohaterów, których odgrywają. Gracze wykorzystując własnoręcznie wytworzone na wcześniejszych zajęciach piankowe miecze, tarcze oraz przebrania urozmaicali opowieści o elementy teatru, odgrywając poszczególne scenki. Wszyscy świetnie bawili i śmiali się przy odgłosach trzaskającego ogniska.
    W świecie komputeryzacji oraz ucieczki w świat internetu, takie spotkania zawężają więzi międzyludzkie oraz uspołeczniają dzieci i młodzież. Podczas zajęć uczestnicy przełamują swoją nieśmiałość, a zabawne sytuacje poprawiają wszystkim humor.

rpg ognisko

rpg ognisko pieczenie kielbasek

rpg ognisko zdjecie rpegowcow w bibliotece