Ewa Szelburg – Zarembina, życie i twórczość

W ramach obchodów święta Tygodnia Bibliotek został zorganizowany konkurs literacki Ewa Szelburg – Zarembina, życie i twórczość. Celem konkursu była popularyzacja twórczości Ewy Szelburg- Zarembiny oraz rozbudzenie wyobraźni literackiej i wrażliwości na słowo pisane. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas III szkół podstawowych z terenu miasta Grójec. W konkursie wzięły udział: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Szkoła Podstawowa nr 3 oraz Zespół szkół Specjalnych w Grójcu. W sumie wzięło udział 15 osób. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni.

Poniżej przedstawiamy laureatów konkursu literackiego:
Katarzyna Kierszniewska PSP nr 2
Łucja Zaraś PSP nr 2
Aleksandra Wojno PSP nr 2
Julia Kieszek PSP nr 2
Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do udziału w następnych konkursach organizowanych przez Bibliotekę dla Dzieci i Młodzieży.